Нік:
Пароль:

Хмельницький Інститут Післядипломної Педагогічної Освіти

Меню сайту

Меню користувача

Партнери

Безлимитный хостинг, бесплатный домен, бесплатный хостинг, Хостинг, dedicated, сервер, хостинг в Европе, хостинг в Германии, выделенный сервер
Освіта дорослих важлива як і освіта дітей
Загальні новини
Новини » Загальні новини

Новини До уваги учителів зарубіжної літератури!
У Хмельницький ОІППО надійшов з видавництва журнал "Педагогічний вісник" №2 (50) 2018р, у якому висвітлено викладання зарубіжної літератури у школі.
Щодо придбання журналів звертатися до Людмили Пулатової та Сніжани Баля.

Новини 13 вересня 2018 р у Хмельницькому обласному інституті
післядипломної педагогічної освіти відбувся обласний семінар новопризначених психологів.

Новини Запрошуємо до співпраці меценатів та спонсорів на Всеукраїнський Турнір юних біологів - 2018 (ТЮБ-2018), який відбудеться в останню неділю жовтня у місті Хмельницькому.


Методист з біології, Лілія Анатоліївна Мирна,
E-mail: mirnayalila@gmail.com, тел. 067-731-93-96

Новини

Новини Ось і пролунав перший дзвінок для учнів перших класів. Тепер вони навчатимуться за новими стандартами "Нової української школи". Бажаємо усім учителям, батькам та їх дітям здоров'я, терпіння, творчої наснаги, усіх благ.
Світлини з НВО №1 м. ХмельницькогоНовини Шановні вчителі, викладачі, вихователі, студенти, ветерани педагогічної праці!
Щиро вітаємо з прийдешнім Днем знань – справжнім всенародним святом мудрості, доброти і людяності.
Цей день завжди особливо урочистий і хвилюючий, адже саме з нього починається незвіданий, цікавий і, водночас, нелегкий шлях до пізнання, до нових звершень, до самостійного життя.
Особливим є сьогоднішній день для першокласників, перед якими відкриває двері у дивовижний світ знань оновлена українська школа. Сподіваємось, що нова українська школа буде школою, до якої приємно ходити учням. Тут до них прислухатимуться, вчитимуть критично мислити, не боятись висловлювати власну думку та бути відповідальними громадянами.
Впевнені, що незабутнім він буде і для тих юнаків та дівчат, які розпочнуть своє навчання у професійно-технічних і вищих навчальних закладах.
Низько схиляємо голови перед усіма освітянами, хто сповна, до останку віддається цьому прекрасному покликанню, тисячократно повторюючись у молодій зміні найкращими своїми рисами і якостями. Адже в цей урочистий день першого вересня тисячі дитячих стежинок вплітаються в барвисту дорогу шкільного життя, розпочинаючи свій шлях до життєдайного джерела знань та життєвої мудрості і Ви, шановні педагоги, з року в рік, не розгублюючи учительського тепла та педагогічної майстерності, відкриваєте перед допитливими учнями скарби світових знань, розпалюєте потребу нових знань та постійного самовдосконалення.
Тож нехай для кожного із Вас новий навчальний рік додає впевненості в завтрашньому дні та сил для реалізації нових творчих задумів!
Зичимо всім Вам і Вашим родинам міцного здоров’я, достатку і добробуту, миру і злагоди!


Голова обкому Профспілки працівників освіти і науки України
А.С. Яримюк
Директор Департаменту освіти і науки Хмельницької ОДА
О.І. Фасоля

Новини 28 серпня 2018 р. у Хмельницькому національному університеті відбувся обласний освітній форум, у якому взяли участь голова Хмельницької ОДА Вадим Лозовий, перший заступник голови обласної ради Неоніла Андрійчук, директор Департаменту освіти і науки Хмельницької ОДА Олег Фасоля, директор Інституту модернізації змісту освіти Олег Спірін. Форум пройшов під гаслом «Нова українська школа: старт реформи, участь». Крім пленарної частини форум містив щей секційні, за напрямками: дошкілля, НУШ, опорні школи, інклюзивне навчання, позашкілля.
Новини Відповідно до плану роботи Хмельницького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти 22.08.2018 року відбувся обласний семінар «Науково-методичний супровід освітнього процесу дітей з особливими потребами у закладах загальної середньої та спеціальної освіти у 2018-2019 н. р.» для методистів відділів освіти райдержадміністрацій, міських рад, відповідальних осіб об’єднаних територіальних громад з питань освіти дітей з особливими потребами, заступників директорів з навчальної роботи спеціальних шкіл, навчально-реабілітаційних центрів.
З вітальним словом до учасників виступив Очеретянко В.І., перший проректор Хмельницького ОІППО.
Учасники семінару взяли активну участь в дискусії щодо визначення оптимальних шляхів і засобів навчання дітей з особливими потребами в закладах загальної середньої, спеціальної та інклюзивної освіти, мали змогу отримати відповіді на актуальні запитання та обмінятися думками з приводу методичного забезпечення освітнього процесу для дітей з особливими потребами.

Новини Під кінець минулого навчального року (21 травня ц.р.), Науково-методичною комісією з позашкільної освіти Науково-методичної ради з питань освіти Міністерства освіти і науки України була схвалена для використання Програма гуртка «Юні лісівники», розроблена досвідченим керівником зразкового учнівського лісництва «Пліщинське», вчителем хімії Пліщинської ЗОШ І-ІІІ ступенів Шепетівського району Миколою Андрійовичем Зведенюком, наукову змістовність якої та відповідність сучасним вимогам позашкільної еколого-натуралістичної роботи з учнівською молоддю закладів освіти високо оцінили її рецензенти, фахівці - педагоги-натуралісти Національного і обласних ЕНЦУМ та СЮН, керівники шкільних учнівських лісництв і гуртків юних лісівників та наукові експерти Комісії, яка її схвалювала й рекомендувала для використання в позашкіллі.
Варто відзначити, що до цього, аналогічний шлях цей творчий освітянський документ пройшов також у Хмельницькому ОІППО, де теж отримав підтримку і відповідне схвалення.
Фахову експертизу, консультації, редагування і рецензування Програми забезпечували педагоги та науковці:
- Григоров Ігор Миколайович, керівник учнівського лісництва, вчитель-методист, директор Масівецької ЗОШ І-ІІ ступенів Хмельницького району Хмельницької області;
- Зотова Олена Василівна, методист Хмельницького обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді;
- Любінська Людмила Григорівна, доктор біологічних наук, завідувач кафедри біології та методики її викладання Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка;
- Мельник Віктор Іванович, доктор біологічних наук, професор, завідувач відділу природної флори Національного ботанічного саду імені М.М. Гришка Національної академії наук України;
- Миклуш Степан Іванович, доктор сільськогосподарських наук, професор, директор Інституту лісового і садово-паркового господарства Національного лісотехнічного університету України;
- Мирна Лілія Анатоліївна, методист біології та екології Хмельницького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти;
- Рак Олександр Олексійович, кандидат біологічних наук, науковий співробітник відділу природної флори Національного ботанічного саду імені М.М. Гришка Національної академії наук України.