Нік:
Пароль:

Хмельницький Інститут Післядипломної Педагогічної Освіти

Меню сайту

Меню користувача

Партнери

Безлимитный хостинг, бесплатный домен, бесплатный хостинг, Хостинг, dedicated, сервер, хостинг в Европе, хостинг в Германии, выделенный сервер
Освіта дорослих важлива, як і освіта дітей
Новини
 
Загальні новиниЗагальні новини
Новини
Накази та листиНакази та листи
Офіційні накази та листи
КонкурсиКонкурси
Різні конкурси які ми проводимо
СемінариСемінари
Інформація по семінарам

Загальна кількість: 1322 новин в 4 категоріях
 

Різні конкурси які ми проводимо Проміжні результати по номінаціях можете прочитати на сторінці "Учитель року"

Різні конкурси які ми проводимо

Новини Вітання з державною нагородою Гудковій Надії Петрівні (Указ Презедента №14/2019 від 22.01.2019 "Про відзначення нагородами з нагоди Дня Соборності України"), учителю біології Шепетівського НВК "загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-гімназія" Хмельницької області, наставнику призера міжнародної олімпіади з біології 2018 року, переможців всеукраїнських учнівських олімпіад, багаторічному керівнику турнірної команди і просто Учителю з великої літери!
Міцного здоров'я й нових успіхів, шановна Надіє Петрівно!

Офіційні накази та листи Відповідно до листа МОН України № 1/9-23 від 15.01.2019 "Щодо участі у IX Всеукраїнському конкурсі на кращий веб-сайт закладу освіти" до 09 лютого 2019 року потрібно подати заявку на електронну пошту contest@inau.ua та зареєструватися для участі у конкурсі за адресою - https://goo.gl/forms/Ph1cqFNLHPe4Gvfv1
У конкурсі приймаються участь сайти, які створені не пізніше 01 лютого 2019 року.
Конкурс відбувається у наступних номінаціях:
- веб-сайти закладів загальної середньої освіти (сільські школи та школи селищ міського типу);
- веб-сайти закладів загальної середньої освіти (міські школи);
- веб-сайти закладів дошкільної освіти;
- веб-сайти закладів позашкільної освіти;
- веб-сайти закладів професійної (професійно-технічної) освіти.

Більше інформації про критерії та бланк заявки можна дізнатися за адресою - https://inau.ua/proekty/konkurs
Лист МОН України завантажуйте у детальніше.

Офіційні накази та листи Відповідно до листа ДНУ "Інституту модернізації змісту освіти" від 21.01.2019 № 22.1/10-213 "Про проведення онлайн-уроку з нагоди Дня безпечного Інтернету"

05 лютого 2019 року відзначається День безпечного Інтернету під гаслом "Разом за найкращий інтернет!"
З нагоди Дня безпечного Інтернету та з метою підвищення освіченості з питань безпечного використання цифрових технологій 05 лютого 2019 року запрошуємо учнів 8-11 класів загальноосвітніх, професійно-технічних закладів освіти, студентів коледжів на безкоштовний онлайн-урок, який буде транслюватися на YouTube каналі Спільноти Академії CISCO в Україні.
Для участі в онлайн уроці, проходженні онлайн-тестування і отриманні сертифікату кожному учаснику необхідно індивідуально зареєструватися за посиланням відповідно до територіальної приналежності - за посиланням

З технічних питань організації заходу звертатися до представника оргкомітету Полякової Наталії Петрівни (тел. 095-5374-995, E-mail: npp@zsea.edu.ua)
Листи про захід завантажуйте в детальніше

Інформація по семінарам 23-24 січня 2019 року стартував І етап ІІ туру (обласного) Всеукраїнського конкурсу "Учитель року 2019". Учителі у наступних номінаціях: "Географія", "Французька мова", "Основи здоров'я", "Захист вітчизни", "Вчитель інклюзивного класу" змагаються у своїй професійній майстерності.

30-31 січня 2019 року відбудеться ІІ етап ІІ туру (обласного) Всеукраїнського конкурсу "Учитель року 2019"

Інформація по семінарам Хмельницьким обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти спільно з Вінницьким регіональним центром оцінювання якості освіти 19 січня 2019 року з учителями української мови і літератури та випускниками 11-х класів закладів освіти Деражнянського району проведено семінар-практикум та тренувально-діагностичне тестування з української мови. Захід відбувався на базі Деражнянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №1 (директор Косевич Оксана Михайлівна).
Організацію заходу забезпечували методист Вінницького регіонального центру оцінювання якості освіти Ковальчук Ірина Андріївна, методист Хмельницького ОІППО Баля Сніжана Анатоліївна, завідувач Деражнянського районного методичного кабінету Рудзік Тетяна Володимирівна. Тренінги з учителями та учнями проводила доцент кафедри теорії та методик суспільно-гуманітарних дисциплін Хмельницького ОІППО, кандидат філологічних наук, доцент Місінькевич Олеся Михайлівна.
Підбили підсумки заходу начальник відділу освіти Деражнянської райдержадміністрації Сінькевич Жанна Миколаївна та проректор Хмельницького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, кандидат історичних наук, доцент Вашеняк Ірина Богданівна.

Новини З метою вшанування багатовікової історії національного державотворення, єднання суспільства, з нагоди 100-річчя Акта Злуки та відзначення Дня Соборності на базі інституту післядипломної педагогічної освіти в рамках реалізації обласного проекту «Розвиток національно-орієнтованої системи громадянської комунікації» для освітян області 22 січня 2019 року було організовано і проведено ДИСКУСІЙНУ ПЛАТФОРМУ «ІДЕЯ СОБОРНОСТІ В УКРАЇНСЬКИХ РЕАЛІЯХ: ВИКЛИКИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ» за участю видатних науковців, освітян, діячів культури, активних творців української політичної нації.
Учасниками платформи були слухачі курсів підвищення кваліфікації: директори закладів загальної середньої освіти, вчителі математики, біології, української мови та літератури, історії,англійської, німецької мови,учителі початкових класів та вихователі групи продовженого дня, педагоги-організатори, вихователі закладів дошкільної освіти, керівники гуртків закладів дошкільної освіти
Гостями та активними співрозмовниками були:
1. Барабаш Галина (директор музею історії міста Хмельницького)
2. Білан В’ячеслав Сергійович (краєзнавець)
3. Бойко Микола Якович (голова обласного осередку УНА)
4. Борейчук Володимир Іванович (Конгрес Українських націоналістів)
5. Брухнова Лілія (лікар, депутат обласної ради)
6. Дрозда Андрій (учитель, учасник подій на Майдані, учасник АТО, тренер бойового гопака)
7. Журко Олексій іванович (кандидат історичних наук, доцент)
8. Кабачинський Микола Ілліч (доктор історичних наук, професор, Національна академія державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького)
9. Кабашнюк Віталій Олександрович (кандидат медичних наук, доцент, Хмельницький національний університет)
10. Климюк Микола Степанович (Державна служба України у справах війни та учасників АТО)
11. Ковальчук Володимир (громадський діяч, ветеран АТО, позивний «Край»)
12. Козак Андрій (молодіжний осередок «Правого сектора»)
13. Кухльовський Валерій (історик, краєзнавець, видавець)
14. Матвіюк Кузьма Іванович (колишній політичний в'язень, лідер національного відродження, учасник Революції гідності, голова Хмельницького обласного товариства політичних в’язнів, репресованих та членів їх сімей)
15. Мацейко Андрій (ТРК «Поділля-Центр»)
16. Мельник Анатолій (вчитель історії, Хмельницький обласний ліцей ІІ-ІІІ ст.)
17. Мельник Галина Леонтіївна (заступних голови Хмельницької міськради)
18. Мельник Тетяна (учитель , підприємець, волонтер)
19. Немет Аліна (мистецтвознавець, Хмельницький обласний художній музей)
20. Нікітіна Ольга (Хмельницький обласний художній музей)
21. Рибцова Наталія (голова ГО інвалідів та ветеранів АТО, вдова небесного воїна Андрія Рибіцького, позивний «Балу»)
22. Скрижевська Тетяна Михайлівна (директор Старокостянтинівської ЗОШ І-ІІІ ст. №8)
23. Стебло Леся Василівна (волонтер, Хмельницький міський центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді)
24. Фільчаков Кирило (історик, Хмельницький обласний художній музей)
25. Яременко Василь Іванович (кандидат історичних наук, доцент, ХНУ)

Новини 22 січня 2019 року на адміністративній межі двох областей на містку через річку Збруч відбулося символічне єднання (с. Гуків Чемеровецького району Хмельницької області та с. Скала-Подільська Борщівського району Тернопільської області)