Нік:
Пароль:

Хмельницький Інститут Післядипломної Педагогічної Освіти

Меню сайту

Меню користувача

Партнери

Безлимитный хостинг, бесплатный домен, бесплатный хостинг, Хостинг, dedicated, сервер, хостинг в Европе, хостинг в Германии, выделенный сервер
Освіта дорослих важлива, як і освіта дітей
Новини
 
Загальні новиниЗагальні новини
Новини
Накази та листиНакази та листи
Офіційні накази та листи
КонкурсиКонкурси
Різні конкурси які ми проводимо
СемінариСемінари
Інформація по семінарам

Загальна кількість: 1405 новин в 4 категоріях
 

Новини 11 жовтня 2019 року голова Хмельницької обласної ради, Михайло Загородний, представив колективу новообраного ректора Віктора Очеретянка.
Михайло Васильович, подякував колишньому очільнику Хмельницького ОІППО, Віктору Береці

Інформація по семінарам


10 жовтня цього року кафедрою теорії та методик суспільно-гуманітарних дисциплін Хмельницького ОІППО спільно з Хмельницькою філією Донецького національного університету імені Василя Стуса та працівниками Хмельницького обласного літературного музею організовано роботу Літературної вітальні «Коли не я – то хто?» до річниці з дня смерті Василя Стуса.
З вітальним словами виступили директор філії ДонНУ імені Василя Стуса, кандидат сільськогосподарських наук Леонід Прус та проректор Хмельницького ОІППО, кандидат історичних наук, доцент Ірина Вашеняк.
З далекого Ізраїлю прилетіло вітання учасникам зібрання від члена Спілки письменників Ізраїлю, Національної Спілки письменників України, Міжнародної гільдії письменників Валентини Чайковської, яка прочитала свій авторський вірш «Гулаг», присвячений творчості Василя Стуса.
Учасниками заходу були студенти Хмельницької філії ДонНУ імені Василя Стуса, учителі української мови та літератури Хмельницької області, учні НВК №5 м. Хмельницького.
До Літературної вітальні було запрошено колишнього політв’язня, дисидента, очільника обласного товариства політичних в'язнів, репресованих і членів їхніх сімей, колишнього таборового побратима Стуса Кузьму Івановича Матвіюка.
У виконанні барда Леоніда Мазура звучали пісні, зокрема, на слова Василя Стуса «Присмеркові сутінки опали», учні читали поезії Стуса; думки щодо творчого та життєвого шляху Василя Стуса висловлювали студенти та учителі, зокрема, вчителька української мови та літератури Хмельницького ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. І. Огієнка Тетяна Поліщук тощо.
Підвів підсумки роботи Літературної вітальні директор КЗК «Хмельницький обласний літературний музей» Василь Горбатюк.


Інформація по семінарам Науково-методичним центром координації роботи методичних та загальноосвітніх установ і закладів освіти проведено вебінар «Організаційний супровід формування бази даних з поглибленого й профільного навчання та дослідно-експериментальна робота у системній діяльності методичної служби області».
З вступним словом звернувся до учасників заходу ректор Хмельницького ОІППО Очеретянко В.І..
Методист НМЦ Красовська В.Ю. ознайомила зі станом дослідно-експериментальної роботи в регіоні та наголосила на деталях оформлення звітів про перебіг та результати дослідно-експериментальної роботи. Ратушняк Н.М., методист НМЦ, акцентувала увагу на організаційному супроводі формування бази даних з поглибленого й профільного навчання у старшій школі та надала роз‘яснення щодо заповнення відповідних форм.

Інформація по семінарам Відповідно до плану роботи Хмельницького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти 8 жовтня цього року кафедра теорії та методик природничо-математичних дисциплін та технологій і науково-методичний центр викладання предметів природничо-математичного циклу та технологій спільно з працівниками відділу «SТEM-освіти» Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти» провели науково-практичний семінар «SТEM-освіта: інноваційні проекти для НУШ».
З вітальним словами виступили перший проректор Хмельницького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, кандидат історичних наук Віктор Очеретянко та начальник відділу STEM-освіти ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» Міністерства освіти і науки України Олена Патрикеєва.

В рамках заходу працювали наступні секції:
• керівники закладів загальної середньої освіти;
• вчителі інформатики;
• вчителі початкових класів;
• вчителі фізики та трудового навчання;
• педагоги-учасники освітнього проекту всеукраїнського рівня за темою «Я – дослідник».

Інформація по семінарам
У рамках співпраці Управління освіти і науки Кам’янець-Подільської міської ради, Хмельницького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти та Хмельницької обласної бібліотеки для дітей імені Т. Г. Шевченка, Хмельницької обласної бібліотеки для юнацтва відбувся семінар для бібліотекарів закладів загальної середньої освіти та бібліотекарів ліцеїв обласного підпорядкування міста Кам’янець-Подільського з проблеми «Організація сучасного бібліотечного середовища у Новій українській школі».

Інформація по семінарам Завершився дводенний методико-дидактичний семінар , тематика якого охоплює особливості викладання німецької мови за методикою CLIL - предметно-мовне інтегроване навчання або фаховий предмет німецькою мовою, що закріплено у новому Законі про Освіту.
Вчителі проявили велику активність і зацікавленість в участі, зареєструвались та вчасно прибули до Хмельницького ОІППО. Високий професіоналізм та майстерність референта Гете-інституту Ольги Мінки, різноманіття використаних методів у висвітленні теми дозволили учасникам набути нового досвіду, покращити свою мовленнєву та фахову компетентність, збагатититись новими викладацькими ідеями. Щира подяка за співпрацю!

Новини Щиро вітаємо Очеретянка Віктора Івановича
з обранням ректором Хмельницького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти.
Нехай Ваша повсякденна діяльність буде щедрою на нові ідеї, виважені й далекоглядні рішення, які допоможуть колективу інституту реалізувати поставлені завдання і втілити освітянські плани.

Новини
04 жовтня 2019 року у Хмельницькому обласному інституті післядипломної педагогічної освіти відбулися вибори ректора.
Результати виборів читайте на сторінці ВИБОРИ РЕКТОРА

Новини