Нік:
Пароль:

Хмельницький Інститут Післядипломної Педагогічної Освіти

Меню сайту

Меню користувача

Партнери

Безлимитный хостинг, бесплатный домен, бесплатный хостинг, Хостинг, dedicated, сервер, хостинг в Европе, хостинг в Германии, выделенный сервер
Освіта дорослих важлива як і освіта дітей
Новини
Новини » Семінари
 
Загальні новиниЗагальні новини
Новини
Накази та листиНакази та листи
Офіційні накази та листи
КонкурсиКонкурси
Різні конкурси які ми проводимо
СемінариСемінари
Інформація по семінарам

Загальна кількість: 1141 новин в 4 категоріях
 
Тренінг для вчителів пілотних шкіл з питань впровадження нового стандарту (НУШ)

Інформація по семінарам З 11 до 14 липня 2017 року тренери пілотного проекту Державного стандарту початкової освіти (Нова українська школа) Антоніна Галас завідувач НМЦ дошкільної, початкової, спеціальної та інклюзивної освіти та Олеся Прус ст. викладач кафедри теорії і методик дошкільної та початкової освіти Хмельницького ОІППО проводять навчання вчителів початкових класів з чотирьох пілотних шкіл області (ЗОШ І-ІІІ ст. №1 м. Старокостянтинова, НВК №3 м. Кам'янця-Подільського, НВК "СЗОШ ліцей "Успіх" м. Славути та СЗОШ І ст. №30 м. Хмельницького) на базі ліцею №17 м. Хмельницького.
Відкрили тренінг Віктор Берека, ректор Хмельницького ОІППО, Олександр Попик, проректор ХОІППО - координатор проекту, Микола Соловей проректор ХОІППО, Роман Миколаїв, директор департаменту освіти і науки м. Хмельницького, Тетяна Гільберг, завідувач кафедри теорії та методик викладання природничо-математичних дисциплін і технологій ХОІППО.
Також на заході були присутні викладачі кафедри теорії і методик дошкільної та початкової освіти Хмельницького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти та викладачі Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії. 

Дивіться також зв'язані новини

Майстер-клас по Петраківському розпису
Презентаційні матеріали секції 4 обланої конференції ХОІППО
Фоторепортаж з секції 4 обласної конференції
Презентаційні матеріали секції 3 конференції ХОІППО
Фоторепортаж з секції 3 конференції ХОІППО