Нік:
Пароль:

Хмельницький Інститут Післядипломної Педагогічної Освіти

Меню сайту

Меню користувача

Партнери

Безлимитный хостинг, бесплатный домен, бесплатный хостинг, Хостинг, dedicated, сервер, хостинг в Европе, хостинг в Германии, выделенный сервер
Освіта дорослих важлива як і освіта дітей
Новини
Новини » Семінари
 
Загальні новиниЗагальні новини
Новини
Накази та листиНакази та листи
Офіційні накази та листи
КонкурсиКонкурси
Різні конкурси які ми проводимо
СемінариСемінари
Інформація по семінарам

Загальна кількість: 1156 новин в 4 категоріях
 
Шкільна бібліотека в реалізації державної політики в сфері освіти

Інформація по семінарам 27 березня поточного року Хмельницьким обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти був проведений семінар «Роль бібліотеки закладу загальної середньої освіти в реалізації державної політики в сфері освіти».
У заході взяли участь бібліотекарі, голови методичних об’єднань бібліотекарів закладів загальної середньої освіти, методисти з бібліотечних фондів області.
Відкрив семінар доктор педагогічних наук, ректор Хмельницького ОІППО Берека Віктор Євгенович, який акцентував увагу на основній ролі бібліотеки у вихованні гармонійної, морально досконалої особистості, свідомої свого громадського обов’язку, відкритої до інтелектуального і творчого розвитку.

Учасники семінару в online-режимі мали можливість почути та поспілкуватись з директором Українського інституту нормативної інформації Зражевським Юрієм Михайловичем. Предметом обговорення стало питання упровадження шляхів трансформування бібліотек в інформаційно-ресурсні центри закладів освіти на основі впровадження сучасних технологій та переосмислення підходів до організації оновленого бібліотечного процесу.
Методист науково-методичного центру координації роботи методичних та загальноосвітніх установ і закладів освіти ХОІППО Фарварщук Валентина Пилипівна наголосила на теоретичних і практичних питаннях, пов’язаних із роботою шкільних бібліотек в умовах реалізації законодавчо-нормативних документів, акцентувала увагу присутніх на нових викликах в системі освіти та практичних діях бібліотекарів закладів загальної середньої освіти.
Про методику проведення моніторингу читацької активності з використанням хмарних технологій розповів методист науково-методичного центру організації наукової роботи та моніторингових досліджень ХОІППО Кучерук Андрій Васильович.
У практично-інтерактивному модулі свою діяльність презентували:
- лауреат Всеукраїнського конкурсу «Шкільна бібліотека – 2017» у номінації «Бібліотека – виховний простір навчального закладу» Андрукевич Наталія Василівна, завідувач бібліотеки Шепетівської ЗОШ І-ІІІ ст. №8 з питання «Школа і бібліотека: взаємодія у вихованні читача»;
- переможець обласної педагогічної виставки «Освіта Хмельниччини на шляхах реформування» у 2017 році Гусенко Тетяна Петрівна, бібліотекар Полонської ЗОШ І-ІІІ ст. №4, голова методоб’єднання з питання «Дослідницько-пошуковий проект «Моя земля – земля моїх батьків»: досвід, перспективи».
Під час роботи семінару відбувся обмін досвідом успішної бібліотечної справи та вироблено рекомендації.
 

Дивіться також зв'язані новини

Асоціація "Відроджені гімназії України"
Слова співчуття голові обласної профспілки освітян Хмельниччини
Привітання Міністра освіти і науки України Лілії Гриневич з початком навчання
Свято 1 вересня
Інтернет-підтримка НУШ