Нік:
Пароль:

Хмельницький Інститут Післядипломної Педагогічної Освіти

Меню сайту

Меню користувача

Партнери

Безлимитный хостинг, бесплатный домен, бесплатный хостинг, Хостинг, dedicated, сервер, хостинг в Европе, хостинг в Германии, выделенный сервер
Освіта дорослих важлива як і освіта дітей
Новини
Новини » Семінари
 
Загальні новиниЗагальні новини
Новини
Накази та листиНакази та листи
Офіційні накази та листи
КонкурсиКонкурси
Різні конкурси які ми проводимо
СемінариСемінари
Інформація по семінарам

Загальна кількість: 1159 новин в 4 категоріях
 
Екологічна освіта і сталий розвиток суспільства.

Інформація по семінарам 5 жовтня 2017 р. у Хмельницькому ОІППО відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція «Сучасна екологічна освіта в інтересах сталого розвитку».
Співорганізаторами заходу були Міністерство освіти і науки України Інституту педагогіки НАПН України, Департамент освіти і науки Хмельницької ОДА, Хмельницький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (зокрема кафедра теорії і методик природничо-математичних дисциплін і технологій ), Хмельницький національний університет, Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія, Кам’янець-Подільський національний університет ім. Івана Огієнка, Хмельницький обласний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді.
З вітальними словами перед учасниками конференції виступили заступник начальника відділу змісту освіти, мовної політики та освіти національних меншин МОН України Світлана Фіцайло, завідувач кафедри екології Хмельницького національного університуту, доктор сільськогосподарських наук, доцент Наталія Міронова, проректор Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії, доктор педагогічних наук, професор Олександр Галус.
Означена проблематика була грунтовно висвітлена у доповідях науковців столичних, хмельницьких і кам'янець-подільських вишів, викладачів і методистів ХОІППО, музейних працівників, громадських активістів.
На секційних засіданнях розглянуто питання «Освіта для сталого розвитку», «Сучасні екологічні проблеми: особливості і шляхи вирішення», «Екологія і здоров'я».
Жвава розмова з актуальних проблем сучасної екологічної освіти точилася на дискусійному майданчику та під час круглого столу.
За підсумками конференції видано збірник наукових та науково-методичних праць «Сучасна екологічна освіта в інтересах сталого розвитку». Він прислужиться дослідникам проблем екологічної освіти, викладачам вишів, аспірантам, студентам, учителям шкіл, працівникам позашкільних навчальних закладів, які організовують екологічні табори, експедиції з дітьми, а також методистам, що займаються питаннями екологічної освіти.

Більше фото за посиланням.
 

Дивіться також зв'язані новини

Річний план закупівлі тепла
ОСОБИСТА ГІДНІСТЬ. БЕЗПЕКА ЖИТТЯ. ГРОМАДЯНСЬКА ПОЗИЦІЯ
Cтворено блог "Батькам майбутніх першокласників"
9 лютого - День безпечного Інтернету
Про результати проведення ЗНО у 2015 році