Нік:
Пароль:

Хмельницький Інститут Післядипломної Педагогічної Освіти

Меню сайту

Меню користувача

Партнери

Безлимитный хостинг, бесплатный домен, бесплатный хостинг, Хостинг, dedicated, сервер, хостинг в Европе, хостинг в Германии, выделенный сервер
Освіта дорослих важлива, як і освіта дітей
Новини
 
Загальні новиниЗагальні новини
Новини
Накази та листиНакази та листи
Офіційні накази та листи
КонкурсиКонкурси
Різні конкурси які ми проводимо
СемінариСемінари
Інформація по семінарам

Загальна кількість: 1429 новин в 4 категоріях
 

Новини 25 жовтня 2019 року відзначає 65-річчя Берека Віктор Євгенович.

Вам 65, та хіба ж це літа,
Коли очі горять і душа молода?!
Хай доля дарує Вам доброго віку,
Щоб втіхи і радості було без ліку,
Хай обминають невдачі і грози,
Хай тільки від сміху з’являються сльози!
Міцного здоров’я з роси і води,
Бадьорість і радість хай будуть завжди!
Ми Вам посилаємо ці вдячні слова,
А Бог хай дарує Вам многії літа!

25 жовтня в аудиторії 110 ХОІППО об 11 годині ювіляра вітатимуть колеги та гості.

Інформація по семінарам 24 жовтня 2019р. у Хмельницькому ОІПО відбувся рефреш-тренінг з імплементації фінського досвіду щодо практики та інструментів оцінювання для тренерів програми НУШ Хмельницької області
Мета тренінгу:
Поширення нових знань та матеріалів фінського досвіду серед тренерів-педагогів НУШ з метою використання під час проведення тренінгів.
Посилення практики використання формувального оцінювання педагогами області

Цілі та завдання:
Перегляд учасниками тренінгу основних підходів до оцінювання навчальних досягнень учнів;
Перегляд методів і форм формувального оцінювання як відстеження особистісного розвитку дитини та опановування нею навчального досвіду як основи компетентностей
Використання інструментарію порівняння наявного рівня сформованості компетентності з очікуваними результатами
Моделювання проведення проміжного оцінювання як прогресу учня
Ознайомлення з формами надання інформації батькам, вибором підтримки учня

Різні конкурси які ми проводимо Одинадцятикласники Дмитро Демчишин, Дар’я Копайгородська, Іван Власюк, Єлизавета Якимчук та учениця десятого класу Аліна Дармороз зі Старокостянтинівського ліцею імені Михайла Семеновича Рудяка гідно представили Хмельничинну на фінальному етапі ХХІІ Всеукраїнського турніру юних математиків імені професора М.Й. Ядренка який проходив у Чернівцях з 19 по 24жовтня.
Команда «Ліцей плюс» (керівник Шевчук Ніна Володимирівна) відзначена дипломом ІІІ ступеня. Вітаємо учасників команди з успіхом. Висловлюємо подяку всім, хто був причетний до підготовки команди.

Інформація по семінарам 23 жовтня 2019 р. у Хмельницькому обласному інституті післядипломної педагогічної освіти відбувся семінар-практикум для методистів РМК (ММК) та відповідальних за психологічну службу в ОТГ "Розвиток емоційного інтелекту як важлива складова педагогічної діяльності в умовах реалізації концепції НУШ"
Інформація по семінарам 16 жовтня 2019 р у Хмельницькому обласному інституті післядипломної педагогічної освіти відбувся семінар-практикум для фахівців психологічної служби закладів освіти обласного підпорядкування з питань формування безпечного освітнього середовища в закладах освіти

Інформація по семінарам 22 жовтня 2019 р у Хмельницькому обласному інституті післядипломної педагогічної освіти відбувся обласний семінар на тему "Документообіг у закладах освіти", організованого НМЦ координації роботи методичних та загальноосвітніх установ і закладів освіти.
Під час зібрання виступили: ректор ХОІППО Віктор Очеретянко, директор державного архіву Хмельницької області Володимир Байдич, заступник начальника - начальник відділу загальної середньої та дошкільної освіти управління освітньої діяльності та організаційного забезпечення департаменту освіти і науки департаменту освіти і науки Хмельницької ОДА Валентина Блажиєвська, заступник директора державного архіву Хмельницької області Катерина Бурдуваліс.
Учасниками заходу були понад 150 керівників закладів освіти, відповідальних за ведення ділової документації.

Інформація по семінарам Завершилась експериментальна робота з питань соціальної та фінансової освіти дітей дошкільного віку, організована та проведена Хмельницьким ОІППО (методисти дошкільної освіти ДарченкоЛ.Г., Каратаєва М.І.), що тривала впродовж 2017-2019 років.

16-17 жовтня 2019 року відбулися заключні заняття обласних шкіл передового педагогічного досвіду в закладах дошкільної освіти №18 м.Кам’янця-Подільського, №9 м.Славути, №38 м.Хмельницького, №12 м.Шепетівки та ЦРД м.Нетішина.

Понад 140 учасників шкіл отримали сертифікати про вісімнадцятигодинне навчання за темою «Впровадження основ соціальної та фінансової грамотності в освітній процес».

Інформація по семінарам З 16 по 18 жовтня 2019р. у Хмельницькому обласному інституті післядипломної педагогічної освіти проходив навчальний семінар для практичних психологів ЗЗСО, ЗДО з питань використання проектних методик психокорекційної роботи.

Інформація по семінарам 17 жовтня 2019 р відбулося підведення підсумків ІV інтернет-форуму «Науково-методичний супровід педагогічних працівників у світлі Концепції нової української школи».