Нік:
Пароль:

Хмельницький Інститут Післядипломної Педагогічної Освіти

Меню сайту

Меню користувача

Партнери

Безлимитный хостинг, бесплатный домен, бесплатный хостинг, Хостинг, dedicated, сервер, хостинг в Европе, хостинг в Германии, выделенный сервер
Освіта дорослих важлива як і освіта дітей
Новини
 
Загальні новиниЗагальні новини
Новини
Накази та листиНакази та листи
Офіційні накази та листи
КонкурсиКонкурси
Різні конкурси які ми проводимо
СемінариСемінари
Інформація по семінарам

Загальна кількість: 1056 новин в 4 категоріях
 

Новини Відповідно наказу Міністерства освіти і науки України від 13.01.2014 № 31 «Про затвердження графіків проведення ІV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів на 2015–2019 роки та конкурсних відбірково-тренувальних зборів кандидатів до складу команд учнів України для участі у міжнародних учнівських олімпіадах з навчальних предметів на 2014–2019 роки» 13 грудня цього року проведено засідання оргкомітету ІV етапу ХХХVІ Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання, яка буде проходити в березні 2018 року на Хмельниччині, а саме на базі навчальних закладів м. Кам’янця-Подільського. В засіданні взяли участь директор Департаменту освіти і науки Хмельницької обласної державної адміністрації Фасоля О.І. (голова оргкомітету), ректор Хмельницького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти Берека В.Є. (заступник голови), секретар Кам’янець-Подільської міської ради Васильянов Д.С., проректор Хмельницького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти Попик О.Ф., заступник директора Департаменту освіти і науки Хмельницької обласної державної адміністрації Дупляк Т.В., заступник начальника управління Департаменту освіти і науки Хмельницької обласної державної адміністрації Блажієвська В.М., ректор Хмельницького національного університету Скиба М.Є., ректор Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка Копилов А.С., члени оргкомітету та керівники навчальних закладів на базі яких будуть проходити І-ІІІ етапи олімпіада. В процесі проведення вебінару обговорено орієнтовну програму проведення олімпіади та визначено основні заходи щодо покращення матеріально-технічної бази визначених навчальних закладів.

Інформація по семінарам Відповідно до програми всеукраїнського експерименту за темою: «Розроблення і впровадження навчально-методичного забезпечення початкової освіти в умовах реалізації нового Державного стандарту початкової загальної середньої освіти» 12 грудня на базі пілотної Хмельницької СЗОШ №30 проведено семінар-практикум для методистів, директорів, заступників, вчителів початкових класів пілотних освітніх закладів області.
Учасники семінару відвідали інтегровані уроки “Планети сонячної системи “(класовод Талан Л.М.), “Всесвіт”(класовод Цюзік І.Л.), обговорили проекти Типових освітніх програм для початкової школи. Діяльність закладу презентувала директор школи Мудра І.І.
Координатор проекту, проректор ХОІППО Попик О.Ф. окреслив задання щодо діяльнісних методів навчання та викладання у Новій українській школі.
Тренер проекту, завідувач НМЦ інституту Галас А.В. провела тренінг з питань формувального оцінювання у початковій школі. В роботі семінару взяли участь: директор Департаменту освіти і науки Хмельницької міської ради Миколаїв Р.Д., заступник директора Губай С.В.
Питання психолого-педагогічного супроводу експериментальних класів розкрила практичний психолог Антонець М.П.
Учитель Карнасевич Т.Р. провела майстер-клас “Новорічний чобіток”.
Учасники підготували свої пропозиції щодо завершення першого етапу експерименту.


Новини Методичний кабінет управління освіти, молоді та спорту Дунаєвецької міської ради (начальник управління Колісник В.В., завідувач МК Фурман Л.М.) – серед переможців Всеукраїнського конкурсу «Кращі практики місцевого самоврядування», організованого Міністерством регіонального розвитку України при підтримці Програми Ради Європи «Децентралізація і територіальна консолідація в Україні».
Практика «Створення методичного кабінету та забезпечення методичного супроводу в навчальних закладах» відзначена дипломом за І місце та кристалом переможця.
Хмельницький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти вітає управління освіти, молоді та спорту Дунаєвецької міської ради, методичний кабінет з професійним визнанням на всеукраїнському рівні.

Новини Лист МОН України від 08.12.2017 року № 1/9-681 "Щодо безкоштовного онлайн-курсу "Критичне мислення для освітян"

https://edx.prometheus.org.ua


Лист МОН України завантажуйте у детальніше

Інформація по семінарам З метою підвищення якості науково-методичного супроводу діяльності педагогів щодо проведення медіації в умовах позашкільного навчального закладу 6.12 2017 року працівниками науково-методичного центру виховної роботи та позашкільної освіти Хмельницького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти на базі Палацу творчості дітей та юнацтва м. Хмельницького проведено обласний семінар-практикум методистів позашкільних навчальних закладів.
Про ціннісні орієнтири позашкільної освіти у контексті Закону України «Про освіту» розповів у своєму виступі проректор ХОІППО Попик О.Ф. Науково та методично обґрунтованими були виступи завідувача НМЦ виховної роботи та позашкільної освіти ХОІППО Гіджеліцького І.К., методистів Іової В. Ю., Орловської Н.М.
У практичному модулі учасники семінару мали можливість ознайомитись із системою роботи, моделлю медіації Палацу творчості та юнацтва. Цікавою і корисною була робота методистів ПНЗ в малих групах та використання кейс-методу. Модераторами цієї практичної частини були методисти Палацу творчості дітей та юнацтва м.Хмельницького Ободовська Л.В., Довгань С.В. та психолог Кунда О.М.

Інформація по семінарам З метою подальшого розвитку науково-педагогічного проекту « Інтелект України» було проведено семінар-практикум «Управлінський супровід науково-педагогічного проекту «Інтелект України». У роботі семінару брали участь проректор ХОІППО Попик О.Ф., доцент, завідувач кафедри менеджменту та інноваційних технологій Гуменюк В.В., старший викладач кафедри Орловська Н.М., заступники директорів шкіл області, у яких впроваджується проект.
Опорною школою по впровадженню цього проекту визначено НВК № 10 м. Хмельницького. Саме цей навчальний заклад має потужний досвід дослідно-експериментальної роботи, активно впроваджує інноваційні сучасні технології та проекти. Упродовж усього семінару акцентувалось на тому, що навчальні плани, програми і посібники проекту розраховані на те, що дитина, навчаючись у школі, може і має бути успішною. Заступники директорів шкіл області побували на відкритих уроках, майстер-класах у вчителів Бондарчук Л. А., Тарнавської В.В., коучів Капітули Т.І., Купратої О.В. Вони переконались, що учневі комфортно і затишно в класі, цікаво на кожному уроці. Інноваційно був проведений управлінський коворкінг Гуменюк В.В., доцентом, завідувачем кафедри менеджменту ХОІППО, Орловською Н.М., старшим викладачем кафедри, заступниками директора НВК № 10 Скочеляс Є.І., та Мігуновою І.А. Ділова гра «Реформометр» переконала, що науково-педагогічний проект «Інтелект України» відповідає цілям і завданням Нової української школи, акцентує увагу на вихованні патріота- громадянина держави України.

Інформація по семінарам Орієнтири діяльності методичних служб в умовах освітніх змін стали предметом обговорення учасників семінару-наради з керівниками методичних служб області під керівництвом проректора Хмельницького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти Попика О.Ф.
Шляхи модернізації діяльності методичних служб в умовах імплементації Закону України «Про освіту» втілено у виступі заступника директора Департаменту освіти і науки Хмельницької обласної державної адміністрації Дупляк Т.В.
Підвищення кваліфікації педпрацівників в умовах модернізації шкільної освіти, перспективи професійного зростання педпрацівників у 2018 році окреслено у виступі проректора ХОІППО Соловея М.В.
Проректор ХОІППО Вашеняк І.Б. зупинилась на моніторинговій діяльності методичних служб.
Пріоритети дошкільної освіти у 2018 р., підготовка вчителя початкової школи до реалізації концептуальних засад Нової української школи, науково-методичний супровід роботи вчителя в інклюзивних класах проаналізовано у виступі проектора Попика О.Ф.
Учасниками наради обговорено:
- шляхи вдосконалення цифрової культури педагога (Ребрина В.А., завідувач НМЦ викладання інформатики, інформаційно-комунікаційних технологій та дистанційного навчання ХОІППО);
- Формування готовності керівника до роботи в умовах децентралізації (Буймістер Л.В., методист НМЦ координації роботи методичних і загальноосвітніх установ та закладів освіти ХОІППО);
- Концептуальні засади діяльності методичних кабінетів як сервісних центрів (Кошка О.А., завідувачка НМЦ координації роботи методичних і загальноосвітніх установ та закладів освіти ХОІППО);
- Організацію науково-методичної співпраці кафедри менеджменту та освітніх технологій з закладами освіти області в умовах імплементації Закону України «Про освіту» (Гуменюк В.В., завідувачка кафедри менеджменту та освітніх технологій ХОІППО);
Завідувачем НМЦ координації роботи методичних і загальноосвітніх установ та закладів освіти ХОІППО Кошкою О.А. проведено методичний практикум «Плануємо роботу методичної служби на 2018 р.».

Різні конкурси які ми проводимо title
Оприлюднено підсумки Дев’ятого Всеукраїнського конкурсу наукових, навчальних і методичних праць з проблем післядипломної освіти

21 листопада 2017 року на засіданні науково-методичної ради ДВНЗ «Університет менеджменту освіти» було підбито підсумки Дев’ятого всеукраїнського конкурсу наукових, навчальних і методичних праць з проблем післядипломної освіти, що проводився під егідою Консорціуму закладів післядипломної освіти із залученням закладів післядипломної освіти-членів Українського відкритого університету післядипломної освіти.
Усього на конкурс надійшло 54 праці із 17 областей України, у тому числі: посібники – 20; спецкурси – 10; монографії – 5; методичні рекомендації – 5; навчальні програми з навчально-методичним забезпеченням – 5; електронні ресурси навчання (електронні підручники, посібники, програми, дидактичні комп’ютерні ігри тощо) – 5; дидактичні матеріали (опорні конспекти, робочі зошити, тощо) – 4.
За результатами конкурсу Хмельницька область посіла одразу три призових місця.
І місце в номінації «Монографії» з працею «Післядипломна педагогічна освіта в умовах децентралізації та модернізації: регіональний аспект» посіли Берека В. Є., Бенеда Т. І., Білошицький С. В., Буймістер Л. В., Буряк В. Г., Вашеняк І. Б., Войтенко В. І., Войтович Г. І., Галас А. В., Гільберг Т. Г., Грицюк Н. Г., Гулеватий А. А., Гулько О. В., Гуменюк В. В., Дарченко Л. Г., Дацун О. А., Дрижал О. М., Дупляк Т. В., Зазуліна Л. В., Іова В. Ю., Каліночкіна Ю. М., Каратаєва М. І., Ковальська О. П., Кошка О. А., Кулик О. О., Максименко В. А., Маркова С. В., Мирна Л. А., Мітягіна С. С., Орловська Н. М., Павич Н. М., Пастернак О. В., Попик О. Ф., Пулатова Л. Й., Ребрина В. А., Саврій С. Г., Скрипник С. В., Соловей М. В., Сологуб О. С., Шевчишена О. В. - перейти на матеріал

І місце в номінації «Посібники» з працею «Соціологічні дослідження в шкільному колективі: функції, методи, організація проведення та інтерпретація результатів» посіли Білошицький С. В., Мітягіна С. С. - перейти на матеріал

ІІІ місце в номінації «Посібники» з працею «Психолого-педагогічний супровід обдарованої дитини у загальноосвітньому навчальному закладі» посіла Шевчишена О. В. - перейти на матеріал

Вітаємо переможців конкурсу та бажаємо успіхів у подальшій роботі!

Новини Презентаційні матеріали щодо проведення ЗНО 2018 з англійської мови
Перейти на матеріал