Нік:
Пароль:

Хмельницький Інститут Післядипломної Педагогічної Освіти

Меню сайту

Меню користувача

Партнери

Безлимитный хостинг, бесплатный домен, бесплатный хостинг, Хостинг, dedicated, сервер, хостинг в Европе, хостинг в Германии, выделенный сервер
Освіта дорослих важлива як і освіта дітей
Новини
 
Загальні новиниЗагальні новини
Новини
Накази та листиНакази та листи
Офіційні накази та листи
КонкурсиКонкурси
Різні конкурси які ми проводимо
СемінариСемінари
Інформація по семінарам

Загальна кількість: 939 новин в 4 категоріях
 

Інформація по семінарам З 3 по 14 липня 2017 року на курсах підвищення кваліфікації вчителів англійської мови Хмельницького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти працюватимуть волонтери Міжнародного літнього інституту вчителів (Канада). Початок роботи 3 липня 2017 року о 9-00 у приміщенні СЗОШ №15 ім. О. Співачука м. Хмельницького (вул. Проскурівського підпілля №125/1. Їхати до зупинки "Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія").
Запрошуються бажаючі вчителі англійської мови.

Новини З 23 травня по 10 червня 2017 року у рамках реалізації міжнародного україно-естонського освітнього проекту «Міксіке в Україні» відбувся Літній експрес-турнір Прангліміне Хмельниччини з усного математичного рахунку.
456 учнів та дорослих області взяли участь у змаганнях. Координатори проекту вітають переможців та учасників турніру і запрошують до участі в різноманітних конкурсах та вікторинах.

Переможці 1-3 місця в кожній категорії отримають дипломи.


Решта отримають е-дипломи учасників на на сайті http://miksike.net.ua/#/docs/diploma/index.html .

Результати з Хмельницької області дивіться у детальніше

Інформація по семінарам Делегація педагогів Хмельницької області 23-25 червня 2017 року брала участь у роботі Першого Всеукраїнського з'їзду педагогів з предметів духовно-морального спрямування. Три дні роботи з’їзду промайнули, як один день, у спілкуванні з однодумцями, у виробленні стратегічних документів, у пізнанні себе і світу, і, звісно ж, відкритті для себе європейського навчального закладу, яким став Національний університет «Острозька академія».
Поверталися додому єдиною згуртованою командою з новими ідеями, рішеннями діяти, відповідаючи на виклики сьогодення подальше викладання предметів духовно-морального спрямування, інтеграційні процеси, вихід з духовної кризи, виховання патріотизму дітей та молоді.


Новини 21 червня 2017 року на курси вчителів англійської мови був запрошений волонтер Корпусу миру Габріель Кортез та Блажевич Тетяна Андріївна вчитель англійської мови Красилівського НВК "Гімназія та ЗОШ І ступеня", які провели майстер-класи з питань формування комунікативної компетенції учнів загальноосвітніх шкіл.

Інформація по семінарам 15 червня 2017 року Хмельницьким ОІППО проведено вебінар «Створення освітнього середовища для роботи з обдарованими учнями».
У вебінарі взяли участь: ректор ХОІППО Берека В.Є., проректор з науково-методичної роботи ХОІППО Попик О.Ф., завідувач НМЦ координації роботи методичних та загальноосвітніх установ і закладів освіти Кошка О.А., завідувч НМЦ викладання інформатики, інформаційно-комунікаційних технологій і дистанційного навчання Ребрина В.А., методист НМЦ координації роботи методичних та загальноосвітніх установ і закладів освіти Гребень О.В., методист ІМЦ управління освіти виконавчого комітету Славутської міської ради, керівник міської філії МАН Ставінський О.В., директор Славутського НВК «СЗОШ, ліцей «Успіх» Зайонц І.М.
Система роботи з обдарованими дітьми буде ефективною за умови наявності розвиваючого освітнього середовища: шкільного, районного (міського), обласного коли кожен із них буде розширювати і насичувати один одного. Основним показником ефективності такого середовища є результати виступів учнівських команд на різних етапах олімпіад, конкурсів, турнірів.
Загальна характеристика результатів участі школярів області в ІІІ та ІV етапах олімпіад, обласному та фінальному етапах турнірів прозвучала у виступі проректора ХОІППО Попика О.Ф.
Ректор ХОІППО Берека В.Є. звернув увагу на налагодження співпраці ХОІППО та методичних служб районів, міст, ОТГ щодо стимулювання та заохочення педагогічних працівників, які демонструють вагомі результати в роботі з обдарованими учнями.
Теоретичні аспекти процесу побудови освітнього середовища для обдарованих дітей та основні проблеми в роботі вчителя з даною категорією учнів окреслено в доповіді методиста НМЦ по роботі з обдарованими дітьми Гребень О.В.

Різні конкурси які ми проводимо Департамент загальної середньої та дошкільної освіти Міністерства освіти і науки України надсилає умови проведення та завдання заключного туру ХV Всеукраїнського турніру юних правознавців, що відбудеться у 2017 році.
Лист МОН України від 07.06.17 № 2.2-1331 "Про XV турнір юних правознавців"

Завантажуйте лист у детальніше

Новини Щороку в освітянській галузі відбуваються конкурси педагогічної майстерності різних категорій . За останні роки набув популярності та досконалості конкурс педагогічної майстерності для працівників позашкільних навчальних закладів «Джерело творчості». Мета цього конкурсу-підтримка творчої педагогічної діяльності працівників ПНЗ, популяризація педагогічних здобутків, підвищення майстерності педагогів.
13-16 червня 2017 року у Києві відбувся заключний етап Всеукраїнського конкурсу «Джерело творчості». Високий рівень майстерності та професіоналізму демонстрували Хмельницькі позашкільники. Ото ж наші вітання переможцям конкурсу, які вибороли найвищі нагороди:Гладун Олені Володимирівні - керівнику гуртка Ярмолинецького БТШ - І місце;
Михайліву Тарасу Володимировичу - керівнику гуртка ХОЦТТУМ- І місце;
Панчук Людмилі Сергіївні - керівнику гуртка Нетішинського клубу "Юний технік" - ІІ місце.
Пишаємось, радіємо!

Інформація по семінарам 15 червня 2017 року відбувся обласний семінар методистів дисциплін художньо-естетичного циклу РМК (ММК) та представників ОТГ з питань продовження реалізації нового Державного стандарту базової і повної загальної середньої освіти.
Захід складався з інформаційно-методичного та практично-презентаційного модулів.
Про актуальність галузі «Мистецтво» зазначив у своєму вітальному слові Берека В.Є., ректор ХОІППО та вручив Подяки за плідну співпрацю з Хмельницьким інститутом післядипломної педагогічної освіти вчителям та методистам.
Науково-методичні аспекти нового Державного стандарту базової і повної загальної середньої освіти висвітлив Попик О.Ф., проректор з науково-методичної роботи.
Гіджеліцький І.К., завідувач НМЦ виховної роботи ХОІППО акцентував увагу на виховних завданнях мистецтва.
Висвітлила структуру та зміст освітньої галузі «Мистецтво» (9 клас) та відзначила позитивність напрацювань та досягнень 2016-2017 н.р. Махмутова А.Є., методист художньо-естетичних дисциплін ХОІППО
Секретами успіху фахової майстерності поділилась з присутніми Гринишина Л.М., учитель музичного мистецтва Старокостянтинівської ЗОШ І-ІІІ ст. №8, переможець обласного етапу Всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2017».
Яскравий та достойний наслідування досвід роботи спеціалізованих класів мистецького профілю розкрили вчителі-практики - Крамар М.В., учитель образотворчого мистецтва СЗОШ І-ІІІ ступенів № 27 ім. Д.Іваха м.Хмельницького та Кушнір О.І., учитель початкових класів та музичного мистецтва Волочиського НВК


Інформація по семінарам 14 червня для новопризначених представників методичних служб ОТГ науково-методичним центром координації роботи методичних та загальноосвітніх установ і закладів освіти ХОІППО проведено семінар-тренінг з проблеми «Організаційно-педагогічні засади сервісного обслуговування закладів освіти в умовах децентралізації» (модератор Кошка О.А., завідувач НМЦ).
Напрями взаємодії ХОІППО та методичних служб районів, міст, ОТГ окреслено у виступі Береки В.Є., ректора ХОІППО, доктора педагогічних наук, професора.
Дрижал О.М., методист ХОІППО, ознайомив присутніх із віртуальною методичною службою ХОІППО (сайти, блоги, періодичні видання тощо).
Змістова частина тренінгу містила модулі:
- Нормативно-правові та організаційні засади створення та діяльності методичної служби;
- Організація науково-методичної роботи з педагогічними працівниками.
Учасники ознайомились із досвідом створення та організацією діяльності методичного кабінету управління освіти, молоді та спорту Дунаєвецької міської ради (презентувала завідувач Фурман Л.М.) та методичного центру відділу освіти, культури, спорту і туризму Гуменецької сільської ради (презентувала завідувач Луцик Н.В.).
Специфіка діяльності РМК та міжшкільного методичного об’єднання, роль методичного активу у роботі з педагогічними працівниками висвітлена завідувачем РМК відділу освіти, молоді та спорту Чемеровецької РДА Проців Г.А.
Учасниками тренінгу опрацьовано алгоритм формування методичної роботи як системи.