Нік:
Пароль:

Хмельницький Інститут Післядипломної Педагогічної Освіти

Меню сайту

Меню користувача

Партнери

Безлимитный хостинг, бесплатный домен, бесплатный хостинг, Хостинг, dedicated, сервер, хостинг в Европе, хостинг в Германии, выделенный сервер
Освіта дорослих важлива як і освіта дітей
Новини
 
Загальні новиниЗагальні новини
Новини
Накази та листиНакази та листи
Офіційні накази та листи
КонкурсиКонкурси
Різні конкурси які ми проводимо
СемінариСемінари
Інформація по семінарам

Загальна кількість: 992 новин в 4 категоріях
 

Офіційні накази та листи Наказ Хмельницького ОІППО від 04. 10. 2017р. № 125-но "Про підсумки обласного конкурсу на кращу модель навчального закладу"

Завантажуйте наказ у детальніше

Інформація по семінарам 04 жовтня 2017 року відбулася обласна колегія, на якій були присутні керівники освітніх установ Хмельниччини.
На колегії розглядалися питання проведення та результативність ЗНО 2008-2017 роках та про організацію та проведення ЗНО - 2018.

Інформація по семінарам 04 жовтня 2017 року в Хмельницькому ОІППО відбувся обласний семінар "Оздоровча рухова активність"

Різні конкурси які ми проводимо До участі у турнірі заявки надіслали десять команд. Після двох раундів чвертьфінальних боїв до фіналу ввійшли три команди: команда «Ерпента» м.Шепетівки, команда «Ерпента-2» Хмельницького спеціалізованого ліцею-інтернату поглибленої підготовки в галузі науки та команда «Лідер»
м. Кам'янця-Подільського. За результатами боїв переможцем стала команда «Ерпента» м.Шепетівки. Другі місця розділили команди «Ерпента-2» та «Лідер»..Треті місця здобули команда «Нетішин» м.Нетішина та команда м.Хмельницького «Mentis Engina».

Різні конкурси які ми проводимо 30 вересня - 1 жовтня 2017 року у місті Хмельницькому відбувся обласний етап Турніру юних географів.
У змаганнях взяли участь 10 команд з області.
За підсумками першого дня змагань (кожна команда провела 2 бої) до фіналу увійшли команди міста Хмельницького, міста Нетішина, смт Летичева.
1 жовтня переможцем фіналу стала команда міста Хмельницького (представлена учнями колегіуму № 16 ім. В. Козубняка, керівник команди - вч. географії Бубнова Н.Д.) - диплом І ступеня.
Команди смт Летичева та міста Нетішина здобули дипломи ІІ ступеня.

Крім того, команди, які посіли абсолютне 4 та 5 місця - команди Дунаєвецької міської ОТГ та міста Кам'янця-Подільського будуть відзначені дипломами ІІІ ступеня.
Вітаємо усіх учасників та призерів змагань.

Новини
Шановні освітяни - колеги !
В цей святковий день прийміть мою щиру вдячність за Вашу невтомну працю, за високе служіння обраній справі, творчий пошук, самовідданість, добро і щедрість душі, за великий талант і покликання сіяти мудрість і знання.
Нехай Ваша щоденна самовіддана праця примножить добро у світі, буде легкою і радісною від щирої любові до студентів та колег, повниться світлою вірою у свої сили, знання і високе призначення на землі – бути Педагогом!

Інформація по семінарам 27 вересня 2017 року у приміщенні Хмельницького ОІППО відбулося урочисте святкування з нагоди "Дня дошкілля".
Під час урочистостей були проведені майстер-класи, нагородження працівників дошкільної галузі Хмельниччини. І також працівники дошкілля міста Кам'янець-Подільського талановито презентували свої художні номери.

Інформація по семінарам 26 вересня на базі НВК №4 м. Хмельницького було проведено семінар-практикум педагогів-організаторів області з питань становлення національної самосвідомості школярів засобами козацької педагогіки.
Заступник директора звиховної роботи НВК № 4 Добровінська О.П., голова методичного об'єднання класних керівників міста Поліщук В.В. цікавим історичним екскурсом у поєднанні із сучасністю розповіла про використання ідей козацької педагогіки у ЗОН закладах. Її яскраво доповнювали фрагменти козацького гопака, козацькі пісні у супроводі бандури. Козацький відгомін прозвучав у стінах початкової школи. Тут учасники семінару-практикуму поринули у чудове свято Покрови Пресвятої Богородиці. Було ще багато цікавого і корисного на семінарі: Козак- квест, козацькі посиденьки.
Надзвичайно творчо і щиро, дружною командою педагоги НВК № 4 поділились досвідом одного із досить важливого напряму національно-патріотичного виховання- використання елементів козацької педагогіки у виховній роботі.


Інформація по семінарам Кафедра педагогіки та психології ХОІППО та обласний центр практичної психології та соціальної роботи запрошують до участі у роботі Другої щорічної обласної науково-практичної конференції «Шкільна освіта Хмельниччини: психолого-педагогічний супровід модернізаційних процесів».

Конференція відбудеться 9 листопада 2017 року у приміщенні ХОІППО. Інформаційний лист додається у детальніше