Нік:
Пароль:

Хмельницький Інститут Післядипломної Педагогічної Освіти

Меню сайту

Меню користувача

Партнери

Безлимитный хостинг, бесплатный домен, бесплатный хостинг, Хостинг, dedicated, сервер, хостинг в Европе, хостинг в Германии, выделенный сервер
Освіта дорослих важлива, як і освіта дітей
Новини
 
Загальні новиниЗагальні новини
Новини
Накази та листиНакази та листи
Офіційні накази та листи
КонкурсиКонкурси
Різні конкурси які ми проводимо
СемінариСемінари
Інформація по семінарам

Загальна кількість: 1359 новин в 4 категоріях
 

Інформація по семінарам
3 червня 2014 року у м. Києві відбулося засідання комісії з питань інноваційної діяльності та дослідно-експериментальної роботи з проблем виховання, розвитку дітей та учнівської молоді у загальноосвітніх навчальних закладах, Науково-методичної ради з питань освіти Міністерства освіти і науки України, де було заслухано заявку на проведення дослідно-експериментальної роботи на базі Дунаєвецького Будинку творчості школярів (Директор Пивоварова В. І.).

Інформація по семінарам13 червня 2014 року відбувся семінар організаторів курсової підготовки з питань планування курсів підвищення кваліфікації на 2015 рік.
На семінарі виступив проректор Хмельницького ОІППО М.В. Соловей, який наголосив на відповідальному ставленніі до планування та відправлення педагогічних працівників на курси до ХОІППО. Також на семінарі виступили: Завцентром Н.В. Білик, методисти: І.В. Дяків та І.І. Коцюбан.
Ілья Іванович наголосив про можливість походження курсів у дистанційних спосіб за допомогою сайту "Мудл" - http://dn.hoippo.km.ua/moodle

Інформація по семінарам 12 червня 2014 року на базі Хмельницького ОІППО відбувся семінар методистів суспільно-гуманітарних дисциплін з питань роботи у новому навчальному році за Державним стандартом базової і повної загальної середньої освіти.
На семінарі виступив начальник відділу Департаменту освіти і науки Хмельницької ОДА Блажієвська В.М., яка ознайомила методистів з нормативно-правовою базою забезпечення навчально-виховного процесу в основній школі. Шевчишина О.В. – ст.. викладач кафедри педагогіки і психології, кандидат психологічних наук охарактеризувала особливості учнів 6-х класів та їх врахування у навчально-виховному процесі.

Інформація по семінарамВідповідно до плану роботи ХОІППО 11.06.2014р відбувся обласний семінар методистів РМК (ММК) з психологічної служби з питань аналізу діяльності психологічної служби системи освіти області у 2013-2014 н.р. та підготовки до серпневих нарад. В рамках роботи якого були розглянуті такі питання:
- Стратегічні завдання модернізації методичної роботи для забезпечення якості та доступності психологічного супроводу освіти.
- Аналіз методичного забезпечення роботи психологічної служби системи освіти області у 2013-2014 н.р. та пріоритетні завдання методичного супроводу діяльності практичних психологів, соціальних педагогів у 2014-2015 н.р.
- Про результативність роботи з обдарованими дітьми в закладах освіти області у 2013-2014 н.р.
- Учнівська олімпіада як засіб творчого розвитку та професійного самовизначення школярів.
В ході семінару було проведено засідання круглого столу з обміну досвідом роботи керівників психологічних служб районів, міст області щодо методичного супроводу діяльності практичних психологів, соціальних педагогів закладів освіти.

Інформація по семінарам11 червня 2014 року відбулося засідання творчої групи заступників директорів інтернатів з навчально-виховної роботи

Інформація по семінарам 10.06.2014 року на базі ХОІППО відбувся обласний семінар-практикум методистів хімії і біології рай(міськ)методкабінетів з питань підготовки вчителів до роботи за новим Державними стандартом базової і повної загальної середньої освіти та серпневих нарад вчителів. З завданнями модернізації роботи методичних служб для забезпечення якості і доступності природничої освіти виступив в. о. ректора Попик О.Ф. З аналізом стану викладання хімії і біології в ЗНЗ області та завданнями на новий навчальний рік, аналізом результативності роботи з обдарованими учнями та шляхами її поліпшення , науково-методичним забезпеченням викладання природничих предметів виступили завідуюча науково-методичним центром Дубковецька Г.М. і методист Мирна Л.А.
У ході семінару відбувся обмін досвідом роботи: Вихівська Г.Б.(Шепетівський НМЦ) - з питань роботи з обдарованими; Ісакова О.М.(Шепетівський РМК) – з питань розвитку професійної компетентності вчителів.
Учасники семінару отримали методичні рекомендації щодо викладання хімії і біології у 2014-2015 н.році

Інформація по семінарам 15-16 травня 2014 р. економічний факультет Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка спільно з кафедрою природничо-математичних дисциплін та технологій Хмельницького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти провели Міжнародну науково-практичну конференцію у м. Кам’янець-Подільському «СУЧАСНИЙ СТАН СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ УКРАЇНИ: ПРОБЛЕМИ, ПРІОРИТЕТИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ».
У роботі конференції взяли участь науковці, аспіранти, докторанти, працівники економічних підрозділів підприємств, учителі економіки, студенти.
Учасники конференції обговорили економічні аспекти розвитку підприємства і підприємництва, сучасні проблеми та перспективи управління людськими ресурсами суб’єктів господарювання різних галузей економіки, зокрема індустрії гостинності.
Учасники конференції мали можливість здійснити екскурсії мальовничими місцями Кам’янця-Подільського.

Новини 18-25 червня 2014 року на Лазурному Херсонської області відбудеться V літня управлінська школа з ІКТ "Хмарні сервіси в освіті
Більше на сайті "Відроджені гімназії України"

Новини Науково- методичний центр виховної роботи та захисту прав дитин вітає Бєляєву Ольгу Михайлівну, керівника гуртка «Валеологія з елементами аніматерапії» Шепетівського міського центру еколого-натуралістичної творчості та Гуменюка Віктора Афанасійовича, керівника гуртка автомоделювання Кам’янець-Подільської станції юних техніків,що представляли позашкільні навчальні заклади Хмельниччини на Всеукраїнському конкурсі «Джерело творчості» у номінації «Керівник гуртка» та здобули перемогу:
Гуменюк Віктор Афанасійович - друге місце,
Бєляєва Ольга Михайлівана - третє місце .